o nas

Centrum Szkolenia i Techniki Nurkowej Akwanauta w Toruniu kontynuuje tradycje klubu pletwonurków LOK Akwanauta, który powstał już w 1968 roku. Przez ponad  50 lat wyszkoliliśmy kilka pokoleń pletwonurków. Nasze doświadczenie zostało jednak zdobyte nie tylko przez szkolenie ale również przez prace podwodne, którymi na co dzień się zajmujemy. Kadra instruktorska Akwanauty to zawodowi nurkowie o wysokich kwalifikacjach, dla których nurkowanie to nie tylko praca ale i wielka pasja.

Zapraszamy do wspólnego nurkowania oraz korzystania z naszych usług zarówno tych którzy nie zrobili jeszcze pierwszego kroku pod wodę, jak również i tych, którzy już nurkują. Prowadzimy szkolenia w jednych z największych międzynarodowych federacji nurkowych: CMAS - Confederation Mondiale des Activites Subaquatiques, PADI - Professional Association of Diving Instructors oraz PSAI - Professional Scuba Assotiation International, począwszy od stopni podstawowych, na zaawansowanych kursach nurkowania technicznego skończywszy. W naszym centrum pomożemy wam również dobrać sprzęt nurkowy odpowiednio do waszych potrzeb, a w przyszłości pomóc w jego należytej konserwacji oraz serwisie.

Posiadamy Komorę Dekompresyjną typu ORTOLAN

Nasza sprężarka ( smok ) - oczywiście jedna z wielu :)

Kilkadziesiąt lat temu nurkowanie było dostępne tylko wąskiej grupy specjalistów. Dziś prawie każdy może podziwiać piękny i tajemniczy podwodny świat Kapitana Cousteau. Dołącz do nas już dziś, a z pewnością nurkowanie stanie się dla Ciebie nie tylko wielką przygodą ale również ogromną pasją, jaką jest dla nas. Czekamy na Ciebie!

Kilka historycznych zdjęci z prac podwodnych

I kilka nowych ponieważ pracami zajmujemy sie cały czas

Centrum Szkolenia i Techniki Nurkowej AKWANAUTA

87-100 Toruń, ul. Popiełuszki 5

Tel. (+48) 056-622-23-45
Kom. (+48) 601-665-910
Fax. (+48) 056-622-23-45

akwanauta@akwanauta.pl

Ubezpieczenia nurkowe

Bezpieczeństwo to podstawa! Dlatego każdy, nawet najbardziej doświadczony nurek musi mieć dobre ubezpieczenie, na wypadek niespodziewanych komplikacji. Pomagamy przy wyborze i zawarciu ubezpieczenia w największym na świecie towarzystwie ubezpieczeniowym dla nurków DAN.